Do hydroizolacji dachu

Jesteśmy doświadczoną firmą, która podąża za najnowszymi trendami i technologiami zarówno w Europie jak i za oceanem. Jako jedni z pierwszych stosowaliśmy wiodące impregnaty do betonu Graco do natrysków farb, tynków, gładzi i izolacji natryskowych pianą. Poza tym wykonujemy wdmuchiwania materiałów izolacyjnych zaczynając od wełny, przez celulozę, po najbardziej ekologiczny materiał wdmuchiwany – wełnę drzewną firmy Steico. Posiadamy największą i najmocniejszą austriacką maszynę Issoblow Titan, której używamy do wykonania najwyższej jakości usług. Dzięki stabilnie rozwiniętym czterem gałęziom firmy, jesteśmy w stanie sprostać Państwa najwyższym oczekiwaniom, zachowując jednocześnie konkurencyjne ceny. Sama wymiana płytek nie wystarczy, bo musimy pamiętać, że fugi przepuszczają wodę – mówi Marek Kopij, reprezentant handlowy firmy Sopro.

Serwis jest bezpłatny a usługa niezobowiązująca. Kafelkowanie łazienki przebiegło szybko i bez najmniejszych problemów. Klej do styropianu to najlepsza opcja. Świetny kontakt, świetne wykonanie, świetny czas realizacji. Dziękujemy i zdecydowanie polecamy – dla nas pierwszy wybór, jeśli będziemy mieli kolejne prace do wykonania. Pan Paweł bardzo pomocny, kompetentny, proponuje wiele rozwiązań technicznych. Szczególnie cenne są jego rozwiązania zamienne, obniżające koszt wykończenia inwestycji.

Na łamach prasy fachowej publikuje artykuły dotyczące nowych technologii i poprawnych rozwiązań technologiczno-materiałowych hydroizolacji balkonów, tarasów, pomieszczeń mokrych i basenów. Zajmuje się również zagadnieniami związanymi z kompleksową renowacją starych, zawilgoconych i zasolonych budynków oraz kosztorysowaniem nowych technologii. Współpracuje z Polskim Stowarzyszeniem Mykologów Budownictwa. Zaproponowane powyżej rozwiązanie jest czasochłonne i pracochłonne, a przy tym wymagające dużych nakładów finansowych. Dobrą alternatywą będzie tu żywica, która pozwoli nam uniknąć zrywania płytek i hydroizolacji. Wystarczy nałożyć membranę żywiczną na powierzchnię tarasu, bezpośrednio na płytki, by przezroczysta warstwa żywicy utworzyła estetyczną, a przy tym zapewniającą doskonałą szczelność, warstwę.

Do hydroizolacji dachu wykorzystuje się najczęściej zgrzewanie papy asfaltowej i uszczelniacze bitumiczne lub poliuretanowe. Hydroizolację powinno wykonywać się w czasie suchej pogody. Weber od lat analizuje i bada drawback zagrożenia ze strony wody i oferuje innowacyjne systemy hydroizolacji, które są łatwe w aplikacji i bezustannie dostosowywane do oczekiwań Klientów.