Dużo atrakcji z Taxi Łeba

Nazywam je „melexami” dla ułatwienia, w rzeczywistości są to amerykańskie wózki elektryczne Marshell Electric. Cóż szokującego może wykazać kontrola takich pojazdów? Na przykład to, że jeden miał zupełnie łyse opony. Powstaje pytanie, jakie znaczenie ma stan opon przy melexie, który po pierwsze jeździ pewnie maks. Inni wolą skorzystać z taxi łeba.

Dlatego nie zostaną wyposażone w oświetlenie, a klienci będą mogli wybrać, czy chcą wersję otwartą, czy z daszkiem i akrylową szybą” – mówi Cieszyński. Kolejnym atutem taxi jest niewątpliwie ich ogromna różnorodność. Cieszyński przyznaje, że trudno wręcz jednoznacznie określić, ile wersji pojazdów powstało w ciągu 55 lat działalności firmy. Każda z części miasta to osobna wycieczka do wykupienia, można też dowolnie łączyć ze sobą trzy oferowane plany zwiedzania. To ma oczywiście wpływ na finalną cenę, wycieczki w pakiecie są tańsze.

Jeśli chcemy zobaczyć bardzo dużo miejsc, to nie wybierajmy miejsc zbyt daleko oddalonych od siebie – po 6 czy 8-godzinnej podróży samochodem przyjemność zwiedzania będzie na pewno mniejsza. Lepiej pokonywać mniejsze dystanse i częściej zatrzymywać się na zwiedzanie. W zakupie najlepszych wycieraczek w sklepie stacjonarnym lub internetowym dla danego modelu samochodu pomoże ten poradnik.

Idealnie dopasowują się do krzywizny szyby konkretnego auta, przez co zapewniają jej precyzyjne oczyszczanie. Pasują do aut z kierownicą po lewej i po prawej stronie oraz do tych samochodów, które posiadają przeciwbieżny system wycierania. Są wykonane z bardzo dobrych materiałów, o czym świadczy to, że części metalowe to ocynkowana stal, a te z tworzywa sztucznego są wysokojakościowym stopem PE i PC.

Miejsce, gdzie odwiedzić można najstarszy w Polsce, prześliczny, zielony, drewniany meczet. Można w nim posłuchać opowieści Tatara – a nie zostało ich w Polsce już wielu! Tatar ten bawi i uczy swoją niesamowicie inspirującą gadką. Opowiada o swoim małżeństwie z katoliczką, opowiada o byciu muzułmaninem, opowiada o braterskiej miłości do bliźniego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *