Firma Przewozowa z Pomorza

Celem przewozów stałych jest dojazd do pracy lub placówki wsparcia dziennego – do 30 km w obrębie Warszawy. Usługa skierowana jest wyłącznie do osób, które faktycznie nie są w stanie samodzielnie korzystać z transportu publicznego ze względu na posiadaną niepełnosprawność. Kolejnym atutem naszej firmy przewozowej z Elbląga, są wykwalifikowani kierowcy – otwarci, przyjaźni, doświadczeni zarówno w pracy z dorosłymi, jak i dziećmi . Jednak prawdziwą dumą Speedy Gonzales są kierowcy! Nie ważne, czy kierunkiem Twojej podróży są Melxy Łeba– Niemcy, Dania czy Holandia – masz zapewnioną profesjonalną obsługę. Rekrutacja na stanowiska szofera jest u nas bardzo restrykcyjna, zatrudniamy tylko doświadczonych i kompetentnych pracowników.

Instalacja programu ze zdalną bazą danych wymaga konfiguracji bazy przez osobę wykwalifikowaną. Niestety nie można tego procesu zautomatyzować i nie zalecamy zlecanie tej czynności osobom trzecim. Po zakończeniu procesu konfiguracji otrzymasz wiadomość e-mail z informacjami jak skonfigurować połączenie w ustawieniach programu oraz jak zainstalować i skonfigurować aplikację mobilną. Jeśli korzystałeś wcześniej z lokalnej bazy danych, to istnieje możliwość przeniesienia danych do bazy zdalnej za dodatkową opłatą wg.

Przynajmniej jedna osoba zarządzająca przedsiębiorstwem lub zarządzająca transportem drogowym w przedsiębiorstwie powinna mieć certyfikat kompetencji zawodowych. Wniosek o zezwolenie składa się w starostwie powiatowym. Jeżeli we wniosku o udzielenie zezwolenia na wykonywania zawodu przewoźnika drogowego zgłosiłeś także jeden lub więcej pojazdów samochodowych, to do opłaty musisz dodać po 100 zł za każdy zgłoszony pojazd. Kierowca wykonujący przewóz drogowy musi również przejść badania psychologiczne, które przeprowadza się w celu stwierdzenia istnienia lub braku przeciwskazań psychologicznych do wykonywania pracy kierowcy. Opłata za badania psychologiczne wynosi 150 zł i jako osoba kierująca na badania ponosisz jego koszty. Jak nie zapłacić mandatu podczas zimowych podróży?