Korepetycje są czasem niezbędne

Dotąd wstyd działał na nich paraliżująco. Moim zadaniem jest również wydobyć ich z tego stanu – opisuje. Na lekcje dojdziemy do Ciebie bezpłatnie – do domu lub dowolnie wybranej lokalizacji, prawie w każde miejsce na terenie miasta. Sprawdź listę uczelni, na których możesz podjąć naukę na wybranym przez siebie kierunku w 2022. W wolnym czasie wykonując zadania na laptopie, który dostałem od tej firmy, na którą natknąłem się w sieci… Sprawdź i zacznij zarabiać.

W Gdańsku mamy ekipę osób, które chcą udzielać korepetycji potrzebującym uczniom. Żeby do niej dołączyć, po prostu napisz do szefa podprzęsła, podając swoje imię i nazwisko, e-mail i przedmioty, których chcesz uczyć. Jest tu całe mnóstwo przykładów, z rozwiązaniami krok po kroku, a także szczegółowymi, zrozumiałymi objaśnieniami. Korepetycje Gdańsk to proponowana seria to nieoceniona pomoc dla uczniów, którzy nierzadko mają problem ze zrozumieniem matematycznych, często zawiłych obliczeń. W serii nie brakuje niezbędnych wzorów oraz definicji, dzięki którym uczniowie w łatwy sposób opanowują umiejętność rozwiązywania coraz to trudniejszych typów zadań. Z pewnością jednak korepetycje są czasem niezbędne.

Jednocześnie wiadomo, że istnieje wąska grupa korepetytorów droższych, którzy nie korzystają z serwisów ogłoszeniowych, bazując wyłącznie na poleceniach. Ustalają ceny indywidualnie, czasem pracują tylko z wybranymi uczniami, przygotowując ich do olimpiad i studiów na wysokim poziomie. Wszystko drożeje, działalność nie robi się tańsza.

Największą rozpiętość cenową w zestawieniu poszczególnych miast widać w korepetycjach z języka włoskiego, gdzie różnica ta wynosi ponad 32 zł. Tylko 39 zł za godzinę z tego przedmiotu płaci się w Rzeszowie, a ponad 71 złotych w Gorzowie Wielkopolskim. Najwięcej trzeba zapłacić za godzinę nauki matematyki wyższej – średnia w całej Polsce za godzinę wynosi 65,68 zł. Najwięcej zapłacą uczniowie z Warszawy, którzy za godzinę płacą aż, 19 zł. Najmniej zajęcia z tego przedmiotu kosztują w Bielsko-Białej i Gorzowie Wielkopolski – tylko 45 zł. Do najdroższych należą także lekcje informatyki (59 zł) oraz muzyki (57 zł).

Nic nie wskazuje na to, że w najbliższych latach rynek korepetycji się skurczy. Wręcz przeciwnie, będzie rósł jak na drożdżach. Polski system edukacji w obecnym kształcie nie radzi sobie z efektywnym nauczaniem. Zaangażowanych nauczycieli, którzy naprawdę chcą nauczyć, ograniczają przeładowane programy, skostniały system oceniania, presja na wyniki i wciąż nowe pomysły na zmiany. Nauczyciele są zmęczeni i coraz częściej odchodzą z zawodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *