Melex – kultowa polska marka

Kompaktowe rozmiary, lekka konstrukcja i szerokość 1500 mm pozwoli na łatwe poruszanie się w wąskich uliczkach starych miast, czy wewnątrz hal magazynowych, nie zanieczyszczając powietrza. Polscy inżynierowie z różnych branż są bardzo cenieni w świecie. Jeśli tylko otrzymają środki i wsparcie odpowiednich instytucji, jestem przekonany, że są w stanie stworzyć produkt, który będzie konkurencyjny i popularny na całym świecie. Polski producent pojazdów napędzanych silnikiem elektrycznym. Melex – kultowa polska marka – pokazała nowy pojazd.

W tamtych czasach podstawowymi rodzajami były czterokołowe wózki bagażowe, pasażerskie i golfowe. Na samym początku wszystkie pojazdy produkowane były z odkrytą kabiną, z biegiem czasu na rynek wprowadzono również wersję zakrytą. Według przykładowych danych wiadomo, że niektóre wózki posiadały udźwig równy 150kg co dawało klientom większe pole do użytkowania. Oferujemy naszym klientom profesjonalne i niezawodne akumulatory najlepszych producentów. Doskonale sprawdzą się jako niezbędny {element|factor|component} wyposażenia meleksów, wózków widłowych, pojazdów elektrycznych czy podnośników. Cechuje je długa żywotność, wieloletnia wytrzymałość, szeroki zakres temperatur pracy, odporność na głębokie rozładowania oraz imponujące spektrum zastosowań.

Firma prowadzi rekrutacje na stanowiska kierownicze w dziale sprzedaży w dość dziwny i nieuczciwy sposób. Wg mnie to zwykła łąpanka do działu technicznego. Po jakimś czasie przychodzi mail, że kandydatura jest jednak rozpatrywana na stanowisko jakie się aplikowało, czyli na szefa działu sprzedaży.

Stosowane silniki to nowoczesne i bezobsługowe konstrukcje, które charakteryzują się bardzo dużą trwałością. Za sterowanie nimi odpowiada skomplikowany system elektroniczny. Poprzez odpowiednią modyfikację zapisanych w nim parametrów można dopasować charakterystykę pojazdu do terenu, po którym będzie się on poruszał. W ciągu 10 lat technologia stosowana w meleksy w Łebie zmieniła się niemal całkowicie. Pierwsze pojazdy były bardzo prostymi konstrukcjami wyposażonymi w silniki prądu stałego i prosty system regulacji prędkości oparty na opornicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *