Pierwsza kocia kawiarnia

Oprócz tego mamy jeszcze „wyzwania misji”. Te podzielone zostały na sześć kategorii, gdzie każda z nich oferuje większy poziom trudności. Wykonanie wszystkich misji z danych kategorii nagrodzi nas samochodem — słabszym, gdy zrobimy wszystko na brąz oraz lepszym, gdy uzyskamy złoto. Muszę przyznać, że misje są bardzo ciekawe – musimy je ukończyć konkretnym pojazdem na wskazanym torze.

Filmowa kawiarnia wgdańskim śródmieściu , w której największą atrakcją jest kino mikro, które działa w podziemiach – w codziennym programie głównie klasyka i kino niezależne – kawiarnia gdynia.

W te dni na sali będzie dodatkowy opiekun czuwający nad bezpieczeństwem kotów. Ponadto klienci nie mogą przyprowadzać do lokalu swoich zwierząt, zakazane jest dokarmianie kotów i branie ich na ręce. Kocia kawiarnia w Białymstoku będzie miała swoją siedzibę przy ul. Warszawskiej 30B. Jak informują właściciele lokalu, koty obecne w Kocim Cafe to podopieczni Fundacji Kotkowo.

W lecie działa bardzo przyjemny ogródek na tyłach dworku. Ciekawy koncept łączący rowerowy warsztat i sklepik z kawiarnią. Napijemy się kawowych alternatyw, wypijemy kieliszek wina i przekąsimy coś mięsnego albo roślinnego.- cafe de Paris ul. Abrahama 26 81-366 Gdynia

Dzięki tej kawiarni będą mogły przyzwyczaić się do towarzystwa ludzi, co może pomóc w ich przyszłej adopcji. Jeśli ktoś zapragnie adoptować takiego kota, o szczegóły może pytać personel kawiarni. Z czasem ten pomysł zawędrował również do Polski. Pierwsza kocia kawiarnia powstała nad Wisłą w 2015 roku, a obecnie funkcjonuje ponad 20 takich lokali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *