Słuchamy opinii naszych klientów

Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych i licencjonowanych kierowców TAXI. W zakresie, w jakim Państwa dane są przetwarzane w sposób zautomatyzowany przysługuje Państwu prawo do przeniesienia danych, które Państwo dostarczyli. Każdego dnia słuchamy opinii naszych klientów i planujemy prace tak, aby wykorzystać potencjał osób, które nam zaufały. Melexy Łeba dla pracowników Podróże służbowe i dojazdy do pracy pod pełną kontrolą. Oferuj taxi klientom Zamawiaj bez dzwonienia, zarządzaj rachunkami klientów.

Jeżeli checie Państwo sprawić komuś niespodziankę to jesteśmy w stanie dostarczyć kwiaty lub upominek pod wskazany adres. Polega na tym, że kierowca podczas wsiadania lub wysiadania z taksówki jest razem z klientem do granicy posesji lub do drzwi mieszkania. Polecamy swoje usługi w roli obsługi imprez okolicznościowych. Bezpiecznie dostarczymy zaproszonych gości na miejsce, jak i odwieziemy ich do miejsc zamieszkania. Dodatkowo, służymy pomocą w kwestii pomocy kateringowej oferując dowóz potraw, ciast oraz alkoholu.

Niemniej myślimy o stworzeniu platformy, która konsolidowałaby różne środki transportu. Ale raczej chcielibyśmy postawić na partnerstwa z firmami, które specjalizują się w innych środkach transportu. W ramach kooperacji moglibyśmy włączyć na naszej platformie usługi takich {firm|agency}.

Obsługujemy duże korporacje jak i indywidualne osoby. W naszych barwach jeździ 230 pojazdów (limuzyny, kombi, vany, bagażówki). Jest to specjalna usługa skierowana do osób które pojechały na imprezę własnym samochodem i z jakichś przyczyn nie mogą nim wrócić. W tej sytuacji proponujemy wynajęcie jednej taksówki z dodatkowym kierowcą który odwiezie Was i Wasz samochód pod wskazany adres.

Koniecznie wybierzcie się wieczorem na imprezową ulicę Khao San Roadoraz do Chinatown. Nie możecie także przegapić świątyniWat Phoz 43-metrowym Leżącym Buddą orazWielkiego Pałacu Królewskiego. Fanom bardziej ekstremalnych przeżyć polecam spróbować „przejażdżki”boat taxipo rzeceMenam.