Wyposażymy nie tylko małe biura

Oferujemy profesjonalny i autoryzowany serwis urządzeń wielofunkcyjnych do drukowania, kopiowania, skanowania. Posiadamy nie tylko certyfikaty ale również wiedzę i doświadczenie, które pomagają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Podejmujemy się wszelkich niezbędnych działań, które mają na celu zapewnienie całkowicie bezawaryjnej oraz ekonomicznej pracy urządzeń. Ale nasze działania to nie tylko możliwość naprawy wadliwego sprzętu biurowego. U nas z powodzeniem możesz złożyć zamówienie na drukarki biurowe, drukarki przemysłowe czy urządzenia wielofunkcyjne. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenia biurowe oraz wskażemy drogę, która pozwoli obniżyć koszty funkcjonowania biura przy jednoczesnym zwiększeniu sprawności działania. Nasze rozwiązania zawsze są dopasowane do skali i specyfiki działalności firmy. Stawiamy na najwyższej jakości urządzenia, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze produkty prawdopodobnie są najszybciej drukującymi na rynku. Sprawdź nasze kserokopiarki w Gdańsku.

Nasza strona markor.pl to źródło ciekawych informacji branżowych, które przybliżają nowoczesne rozwiązania i przedstawiają ciekawe pomysły zainteresowanym czytelnikom. W codziennej pracy chcemy docierać do Państwa z najlepszymi rozwiązaniami i proponować optymalizacje, które usprawnią wydruk. Korzystając dalej z Serwisu, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, w każdej chwili można ją cofnąć poprzez zmianę ustawień dotyczących plików „cookies” w używanej przeglądarce internetowej. Kliknij „Akceptuję”, aby ta informacja nie wyświetlała się więcej. Bezpośrednio współpracujemy ze światową marką jaką jest Sharp, której jesteśmy bezpośrednim partnerem handlowym.

Automatycznie monitorujemy stan urządzeń i zjawiamy się jeszcze zanim zauważycie Państwo, że toner już się skończył. Po stronie Klienta pozostaje tylko swobodne użytkowanie urządzenia. Oferujemy Państwu niezawodny sprzęt najwyższej jakości ale nie w najwyższej cenie. Rozmawiamy z naszymi klientami o ich potrzebach i dobieramy dla nich najlepiej dopasowane drukarki, kserokopiarki, plotery i skanery. Transportujemy je do Klientów, instalujemy i konfigurujemy oraz uczymy ich obsługi. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia w tym zakresie.

AW PRINT od wielu lat zajmuje się serwisem i sprzedażą drukarek oraz dostarcza materiały eksploatacyjne. Serwis kserokopiarek obejmuje teren wszystkich województw – współpracujemy z firmami z wielu miast w całej Polsce, dlatego możemy zapewnić wsparcie klientom z całego kraju.|System można szybko i łatwo przełączyć w tryb hibernacji za pomocą jednego przycisku. Ze względu na doskonałe wyniki i niewielki wpływ na środowisko urządzenie zostało wyróżnione znanym certyfikatem Blue Angel oraz certyfikatem środowiskowym Energy Star. Konica Minolta to bizhub C3110 nowe urządzenie wielofunkcyjne A4 do druku w kolorze przeznaczone dla biur. Doskonale nadaje się do małych zespołów i większych grup roboczych. Zapewnia doskonałą jakość druku, wysoką szybkość wynoszącą 31 str./min i wszechstronną obsługę nośników. Jest doskonałym uzupełnieniem systemów o wyższej wydajności.

Tworzy ją zespół wykwalifikowanych fachowców z niemal 20-letnim doświadczeniem w branży kserokopiarek, drukarek laserowych oraz igłowych. Dzięki indywidualnemu i obiektywnemu podejściu do potrzeb Klienta zaufało nam wiele przedsiębiorstw. Z naszych usług korzystają również jednostki sektora publicznego, w tym urzędy, szkoły, biblioteki, domy kultury, przychodnie, szpitale oraz wiele innych. W skład naszej oferty wchodzą kopiarki zarówno czarno-białe, jak i kolorowe. Wyposażymy nie tylko małe biura- posiadamy ponadto kopiarki wysokonakładowe, a także urządzenia o charakterze wielofunkcyjnym, które mogą pracować w sieci, na przykład w dużych korporacjach.|Dojazd w granicach administracyjnych Warszawy wynosi 50 zł netto. Dojazd poza granicami administracyjnymi miast liczony jest wg oficjalnych stawek publikowanych przez Ministerstwo Transportu. Nasi pracownicy podlegają ciągłej weryfikacji oraz pogłębiają swoje umiejętności zdobywając certyfikaty w toku specjalistycznych szkoleń.|Dystrybutor PARABIS.pl dostarczy Państwu niezawodny, godny najlepszej firmy sprzęt. Warto wybrać najlepsze urządzenie do zastosowań biurowych i cieszyć się wydajnością produkcji dokumentów. Dodatkowo proponujemy Państwu wdrożyć elektroniczny obieg dokumentów w firmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *