Zajmujemy się wyposażaniem biur

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem japońskiego koncernu RICOH. W ofercie handlowej naszej firmy znajdują się również urządzenia innych marek. W przypadku instalacji nowych urządzeń lub uaktualnień sprzętu biurowego zapewniamy szybką migrację danych oraz parametrów pracy użytkownika. Każde urządzenie techniczne wymaga dbałości, a po upływie określonego czasu pracy – przeprowadzenia zabiegów konserwacyjnych. Na terenie Warszawy dojeżdżamy bezpośrednio do firmy klienta. Zajmujemy się wyposażaniem biur w urządzenia elektryczne, takie jak drukarki, drukarki wielofunkcyjne, kserokopiarki, projektory i aparaty fotograficzne. Prowadzimy także serwis drukarek i wszystkich pozostałych urządzeń zakupionych w naszym sklepie.|Podsumowanie korzyści oraz wad materiałów kompatybilnych w porównaniu do materiałów oryginalnych. Prowadzimy ogólnopolski serwis projektorów wszystkich marek. Dostarczymy części zamienne i materiały eksploatacyjne na terenie Gdańska, Trójmiasta oraz woj. Wiemy jak oszczędzać na drukowaniu by pieniądze zostały w Twojej kieszeni – kserokopiarki Gdańsk.

Dzięki wysokiej szybkości drukowania 31 str./min bizhub C3110 jest w stanie przetwarzać i drukować nawet bardzo pilne zadania bez długiego czasu oczekiwania. Drukarka wyposażona jest w sprawdzoną technologię Emperon, która zapewnia optymalną wydajność przy 100 % szybkości w trybie dwustronnym oraz wysoką jakość drukowanych obrazów. szeroką gamę kserokopiarek profesjonalnych, a także sprzętu przeznaczonego do intensywnej produkcji czarno białej i kolorowej produkcji cyfrowej.|Kluczowy dla ich sprawnego działania jest zaś fachowy serwis kserokopiarek, który zapewnia nasza firma. Wieloletnie doświadczenie jako autoryzowany serwis Canon i Sharp, potwierdzone certyfikatami pozwala nam dostarczać usługi na bardzo wysokim poziomie. Co więcej, zapewniamy dostęp do materiałów eksploatacyjnych, oryginalnych części oraz fachowej wiedzy, która pozwoli uporać się z każdym problemem oraz zadbać o dobry stan urządzenia – wygodnie i bezpiecznie. Zajmujemy się sprzedażą, wynajmem oraz pełną obsługą serwisową kserokopiarek, drukarek, oraz skanerów, jak również dostarczamy materiały eksploatacyjne w atrakcyjnych cenach do wszystkich wymienionych sprzętów.|Dzięki nam Państwa najlepsze chwile uwiecznione na kasetach VHS zyskają drugą młodość. Przegramy nagrania na płyty CD/DVD tak, aby można było je otworzyć na współczesnych urządzeniach. Posiadamy bogato wyposażony park maszynowy, a także szerokie zaplecze materiałowe.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki – niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Do dyspozycji naszych Klientów pozostają profesjonalni serwisanci urządzeń biurowych firm Konica-Minolta, Ricoh, Nashuatec, SHARP, Samsung, Canon, UTAX, Kayocera-Mita. Posiadamy autoryzację wiodącej na rynku marki Konica Minolta, potwierdzony certyfikatem Silver Certified Partner. Jesteśmy specjalistami z zakresu poligrafii i wiedzy technicznej, związanej z przetwarzaniem obrazu, a kserokopiarki są naszą branżą, którą tworzymy od ponad 20 lat na terenie Warszawy. Producent nowoczesnego sprzętu biurowego o dużej żywotności materiałów eksploatacyjnych dzięki nowatorskiej technologi ceramicznych bębnów światłoczułych.|Specjalizujemy się w fotografii reklamowej, osób, wydarzeń, mody oraz przedmiotów. Mamy przyjemność zaproponować Państwu obsługę sprzętu kserograficznego na zasadzie dzierżawy. Untitled Document Od 1987 roku zajmujemy się kompleksową obsługą kserograficzną i poligraficzną {firm|agency} budowlanych, pracowni projektowych i klientów indywidualnych. „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym do czasu wylogowania .|Dodatkowo możemy go przywieźć, zainstalować, a nawet przeszkolić z ich obsługi. Witamy na stronie firmy Xeroplex – autoryzowanego dealera urządzeń Konica Minolta DEVELOP. Zajmujemy się dzierżawą, sprzedażą oraz serwisem kserokopiarek, drukarek laserowych i urządzeń wielofunkcyjnych. Oferowany serwis kserokopiarek to optymalne wyjście w sytuacji, gdy chcecie Państwo ograniczyć koszty związane z koniecznością zakupu nowego sprzętu – regularna konserwacja zapewni wiele lat sprawnego działania. Świetnie sprawdzi się też w przypadku osób zawodowo świadczących usługi w zakresie powielania treści, którym sprawne urządzenia regularnie poddawane technicznym przeglądom są szczególnie potrzebne. Sprawny i szybki obieg dokumentów w obrębie każdego przedsiębiorstwa jest dziś niezbędny do tego, by prosperowało ono w optymalny sposób. Serwis kserokopiarek Alfamax z Warszawy pozwoli Państwu na zatroszczenie się o stan techniczny Waszych urządzeń służących do komfortowego kopiowania dokumentów i treści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *