VSweb- Partner marketingowy Sunrise Festival 2020

CO JEST DLA NAS SZCZEGÓLNIE

WAŻNE

Kim jesteśmy i co robimy

Wartości o których piszemy, to nie copywriterskie dzieło marketingowe. Sami doświadczamy codziennie dziesiątki absurdów z którymi musimy się mierzyć. W VSweb STUDIO stawiamy na relację i prostotę kontaktu, obsługi i realizacji.

Spotkaliśmy się z wieloma nieuczciwymi praktykami – również w naszej branży.

Dlatego dla nas NAJWAŻNIEJSZE jest Twoje poczucie uczciwej współpracy na jasnych i klarownych zasadach przy zachowaniu dobrej atmosfery relacyjnej. Głęboko wierzymy w to, że powyższe wartości są kluczem do najwyższej jakości współpracy.

KREATYWNOŚĆ

Naszym celem jest Cię zaskakiwać (oczywiście pozytywnie). Chcemy, abyś miał pewność, że współpracujesz z profesjonalistami, którzy doskonale wiedzą “JAK”.

TRANSPARENTNOŚĆ

Koniec z niespodziankami! Raz ustalone warunki pozostają wiążące i niepodważalne. Nie spotkają Cię niezaplanowane wydatki! Zależy nam także na prostocie umowy, która jasno i  bez wątpliwości reguluje wszelkie formalności.

PLAN

Nie działamy chaotycznie. Chcemy, aby nasza praca wyglądała jak dobrze zaplanowany event! Zależy nam na tym, abyś doskonale wiedział co, jak i kiedy będzie gotowe.

WOLNOŚĆ

Zlecone nam projekty tworzymy w ten sposób, abyś samodzielnie mógł z nimi pracować. Gdy skończymy Twój projekt- jeśli tego nie zechcesz- nie będziesz nas już potrzebować. To dla nas ważne, abyś czuł się WOLNY.

ZNAĆ SWOJE

MOŻLIWOŚCI

01. POWIEDZ NAM CZEGO POTRZEBUJESZ

Opisz to możliwe najdokładniej

02. OCENIMY SWOJE MOŻLIWOŚCI

Dla nas najważniejsza jest Twoja satysfakcja, dlatego skrupulatnie ocenimy swoje możliwości na pełen sukces w realizacji Twoich potrzeb. Otrzymasz od nas konkretną ofertę cenową oraz CZASOWĄ.

03. ZRÓBMY TO!

Jeśli zdecydujesz się na współpracę, gwarantujemy, że damy z siebie 100% abyś był w pełni zadowolony!

OPROGRAMOWANIE NA KTÓRYM

PRACUJEMY

Zawsze w pełni legalne

ADOBE PHOTOSHOP

ADOBE ILLUSTRATOR

AFTER EFFECTS

ADOBE INDESIGN

ADOBE FLASH-PLAYER

Copyrights VSweb Studio 2020 | Agencja marketingowa Trójmiasto, Sklepy internetowe WooCommerce | Blog